ЦСКАЛевскиЛудогорецБотев ПловдивЛокомотив ПловдивСпартак ВарнаАрдаСлавияЧерно МореБероеЛокомотив СофияПирин БлагоевградЦСКА 1948Ботев ВрацаЕтърХебър 1918КрумовградМанчестър СитиМанчестър ЮнайтедЛивърпулЧелсиАрсеналБайерн МюнхенБарселонаРеал МадридЮвентусИнтер

Валенсия разби Атлетико за първа победа от 2014-а (ВИДЕО)

0
Валенсия
Снимка: БТА

Отборът на Валенсия разби Атлетико Мадрид с 3:0 като домакин в среща от петия кръг на Ла Лига, като по този начин постигна и първа победа над „дюшекчиите“ от 2014 година насам.

Уго Дуро свърши основната работа в мача, като откри резултата в самото начало, а до почивката реализира още едно попадение.

След почивката пък „прилепите“ отбелязаха и трети гол чрез Хави Гера. Атлетико пък не намери отговор на инкасираните попадения и закономерно загуби.